| Klockfrekvenser | |
|---|---|
| Boostfrekvens | 2000 MHz |
| Ström | |
|---|---|
| 8-pin | 2 |
| Rekommenderad strömförsörjning | 650 w |
| Bildutgång | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.0 |
| HDMI | 1 2.0b |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Slot | 2.4 |
| Längd | 271 mm |
| Höjd | 132 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Grafikkort▲ | Pris▲ | Boostfrekvens▲ | Slot▲ | Längd▲ | Höjd▲ | Bredd▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000 MHz | 2.4 | 271 mm | 132 mm | 48 mm |