woot
| Information | |
|---|---|
| Arkitektur | Hopper |
| Minne | |
|---|---|
| Type | HBM3 |
| Storlek | 94 GB |
| Buss | 6016 bit |
| Klockfrekvenser | |
|---|---|
| Basfrekvens | 1080 MHz |
| Boostfrekvens | 1785 MHz |
| Ström | |
|---|---|
| TDP | 400 w |
| Rekommenderad strömförsörjning | 800 w |
| Grafikkort▲ | Pris▲ | Boostfrekvens▲ | Slot▲ | Längd▲ | Höjd▲ | Bredd▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz |